Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопській ЗОШ №2 імені Іштвана Сечені пролунав останній дзвінок (ФОТО, ВІДЕО)

0

30 травня у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені відзначили свято Останнього дзвоника, яке стало завершальним у шкільному житті для 22 випускників.

Почесними гостями заходу стали: провідний консул Угорщини в Ужгороді Каталін Гара, Чопський міський голова Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Єва Сюч, меценат школи Василь Палко.

Захід розпочав директор школи Василь Мага. Після чого на святкову лінійку вийшли випускники. Опісля цього школярів нагородили за високі досягнення у навчанні та призові місця у різноманітних олімпіадах, конкурсах і змаганнях.

Із вітальним словом виступив очільник Чопа, який привітав усіх присутніх зі святом, побажав школярам набиратися сил під час канікул, а випускникам успішного вступу. Також долучились до привітань консул Угорщини, класний керівник одинадцятикласників і представник батьківського комітету випускників.

Порадували усіх своїм виступом учні молодших класів, дівочий хор а капелла, котрий виконав гімни України, Угорщини та своєї школи, колишній учень школи, який зіграв на кларнеті, та теперішня випускниця з піснею під гітару.

Наостанок десятикласники подарували своїм старшим колегам іменні сумки.