Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У центрі міста пройшло спільне свято випускників шкіл (ФОТО, ВІДЕО)

0

Сьогодні, 30 травня, на Європейській площі відбулося спільне свято випускників Чопських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені.

На заході були присутні  провідний консул Угорщини в Ужгороді Каталін Гара, очільник Чопа Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, начальник Управління освіти, культури, молоді і спорту Марія Лугова, її заступник Єва Сюч, директори загальноосвітніх шкіл і ДНЗ “Казка” Євгенія Демчик, Василь Мага і Галина Моцьо.

Привітати випускників прийшли майбутні школярі, які цього дня попрощалися з ДНЗ “Казка” і виконали чарівний танець. Долучилися до вітань і ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”.

“Сьогодні прозвучав останній дзвінок, і перед вами простягається широкий довгий шлях. Тож бажаю всім не зламатися і рухатися тільки у перед. Тил у вас уже є — це батьки та рідна школа. Нехай ваше майбутнє буде тільки під мирним небом, тільки позитивне. Усього вам найкращого”, — відзначив у своїй промові міський голова Валерій Самардак.

Після щирих побажань представники випускних класів разом зі своїми класними керівниками випустили в небо синьо-жовті та червоно-біло-зелені кульки. Після цього одинадцятикласники виступили з запальними танцями.

Насамкінець випускники і почесні гості зробили пам’ятне фото.