Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Рій „Вартові кордону” Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 повернувся з ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) (ФОТО)

0

Упродовж 6-12 червня рій „Вартові кордону” Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 брав активну участь та достойно представляв наше рідне місто Чоп у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), який проходив у с. Імстичово Іршавського району.

Цьогоріч 13 роїв (команд) у складі 105 учасників виборювали право називатися кращим і представляти Закарпатську область у Всеукраїнському етапі, що відбудеться 2-15 липня на території Київської області та  м. Києва. Кожна із команд, представлених на змаганнях від таких адміністративно-територіальних одиниць області як Берегівський, Великоберезнянський, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Тячівський, Ужгородський, Хустський райони, міста Ужгород, Мукачево, Хуст, Чоп та Полянська сільська об’єднана територіальна громада, намагалася проявити усі свої найкращі здібності.

Головною метою проведення заходу була активізація роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та самосвідомості.

Упродовж п’яти днів „соколята” демонстрували свої вміння із „Впоряду”, стрільби, розбирання і збирання автомата, надання першої медичної допомоги, показували свої практичні знання з топографії та орієнтування на місцевості, долали туристсько-спортивну смугу перешкод, виконували завдання на знання історії Збройних сил України, українського козацтва тощо.

Ці п’ять днів дівчата та юнаки жили у наметовому містечку. Крім конкурсної програми, що передбачала проведення таких конкурсів як творчо-мистецький „Ватра”, „Відун”, „Спритний джура”, „Рятівник” та інші, зустрілися з учасниками АТО, побачили показові виступи та брали  участь у майстер-класі „Street Workout Uzr” і бойовому гопаку та іншому.

Під час виконання різного роду конкурсних завдань, реалізації власних сил та можливостей, командній грі, цікавих зустрічах та знайомствах, змістовному дозвіллі рій „Вартові кордону” Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 посів І місця у таборуванні  „Бівак” та зі стрільби із пневматичної зброї, ІІ місця – у конкурсі інсценованої української народної пісні та військово-прикладному комплексі „Козацька звитяга”.  Гусейнова Ксенія посіла ІІ місце зі стрільби із пневматичної зброї серед дівчат.

У загальному заліку наш рій посів V місце із тринадцяти.

Вітаємо наших юних патріотів із призовими місцями в окремих видах змагань та бажаємо їм у наступному році досягти вищих результатів.

Учасники команди висловлюють щиру подяку міській владі та депутатському корпусу Чопської міської ради, які виділили необхідні кошти для забезпечення повноцінної участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).