Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Фактичні надходження та виконання міського бюджету станом на 26.05.2015 року

0

До загального фонду бюджету міста станом на 26 травня поточного року  надійшло податків, зборів (обов’язкових платежів) у сумі 6907,0 тис.грн., виконання планових показників становить  112,07 відс.

Основним джерелом доходів міського бюджету є податок та збір на доходи фізичних осіб. Його питома вага у фактичних надходженнях загального фонду (без трансфертів) – 63,7  відс. За звітний період надійшло – 4488,4 тис.грн.

Наступним вагомим джерелом надходжень до бюджету міста є місцеві податки. Протягом звітного періоду 2015 року до міського бюджету надійшло місцевих податків у сумі 1 475,9 тис.грн.

Надходження від акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за звітний період складає 880,5 тис.грн.

За вказаний період 2015року до загального фонду бюджету міста надійшло субвенцій на загальну суму 7233,5  тис.грн., при плані 7587,2 тис.грн.

          Станом на 26.05.2015 року по загальному фонду міського бюджету профінансовано видатків (з врахуванням трансфертів з державного бюджету та реверсної дотації) – 12160,1 тис.грн.

На оплату спожитих енергоносіїв за вказаний період спрямовано 867,7 тис.грн. (з яких за рахунок субвенції по ЗОШ використано 402,3 тис.грн.), на виплату заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетних установ міста спрямовано 5231,9 тис.грн. (з яких за рахунок субвенції по ЗОШ використано 2062,0 тис.грн.), на оплату продуктів харчування використано 164,2 тис.грн. (з яких за рахунок субвенції по ЗОШ використано 82,3 тис.грн.).

Станом на звітну дату до державного бюджету перераховано реверсну дотацію у сумі 547,4 тис. грн.

З міського бюджету по галузі соціального захисту населення по програмі «Турбота», за вказаний період   витрачено коштів в загальній сумі 74,2 тис.грн. Кошти спрямовано на надання одноразової допомоги мало захищеним верстам населення, допомоги на поховання та інші виплати по програмі «Турбота».

На фінансування галузі ЖКГ з міського бюджету по загальному фонду використано 516,1 тис.грн., з яких на  освітлення міста – 36,5 тис.грн., на вивіз твердих побутових відходів та прибирання міста – 208,2 тис.грн., на дотацію житлово – комунального господарства МКП ЖКГ «Тиса» – 200,0 тис.грн.

На утримання центру соціальних служб для сім’ї , дітей і молоді з міського бюджету спрямовано коштів у сумі 48,2 тис.грн.

Також, на утримання дітей в прийомній сім’ї за рахунок коштів субвенції з державного бюджету використано 50,7 тис.грн.

За звітний період поточного року по спеціальному фонду міського бюджету профінансовано видатків на суму 1280,4 тис.грн., з яких:

– за рахунок розподілу залишку коштів екології профінансовано видатки за ліквідацію стихійних сміттєзвалищ по вулицях Чапаєва (біля міського кладовища), Головна, Молодіжна, Приозерна, пр. Залізничників та по інших вулицях міста у сумі 79,5 тис.грн.;

– за рахунок екологічних коштів профінансовано робочий проект та експертизу проекту по будівництву КНС з мережами по вул. Берегівській  на суму 44,5 тис.грн. та експертиза проекту по реконструкції споруди (будівлі) компресорної станції на КОС у сумі 2,7 тис.грн.;

– за рахунок розподілу залишку коштів бюджету розвитку погашено кредиторську заборгованість міського бюджету 2014 року по об’єктах, які виконувались по програмі соціально – економічного розвитку міста у сумі 251,4 тис.грн, з яких 147, 5 тис. грн. за капітальний ремонт плоских дахів будинку 6,7а по пров. Прикордонників, вул. Миру буд.15, пр. Залізничників 1,2,3,4 (частково), 5,2 тис.грн. –технагляд за капітальний ремонт вказаних об’єктів,  4,5тис. грн. за інженерно – вишукування під будівництво модульної котельні та тепломереж приміщень будинку 39 по вул. Головна, 59,2 тис. грн.- РП на вищезазначене будівництво, 11,9 тис. грн. – РП на капітальний ремонт напірного колектора КНС – КОС (виконання тех. зйомки), 3,2 тис. грн. – РП на капітальний ремонт напірного колектора КНС – КОС (виконання інженерно – геологічних робіт), 4,0 тис. грн. за технагляд на капітальний ремонт вул. Петефі (ІІ ділянка), 4,6 тис. грн. за РП на капітальний ремонт вул. Петефі;

– за рахунок залишку коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів, збору за  першу реєстрацію транспортного засобу на погашення кредиторської заборгованості 2014 року спрямовано 39, 9 тис. грн. на поточний ремонт доріг  вул. Спортивна та вул. Миру;

– за рахунок коштів Іншої субвенції з обласного бюджету профінансовано капітальний ремонт із заміною вікон та дверей ЗОШ І- ІІІ ст. №1 -166,4 тис.грн. та за рахунок коштів бюджету розвитку оплачено технічний нагляд вказаного проекту -4,2 тис.грн.;

– за рахунок коштів вищевказаної субвенції профінансовано реконструкцію ДНЗ «Казка» – 432,6 тис.грн.;

– за рахунок сплати авансового внеску, по бюджету розвитку профінансовано видатки у сумі 7,7 тис.грн. на експертно – грошову оцінку земельної ділянки по вул. Туряниці 6г та Молодіжна 6;

– за рахунок розподілу залишку коштів бюджету розвитку придбано травокосарки та газонокосарки на суму 50,0 тис.грн.

За рахунок власних надходжень бюджетних установ міста за вказаний період поточного року на оплату продуктів харчування спрямовано 112,3 тис. грн. Проведено розрахунки за енергоносії, спожиті бюджетними установами у сумі 0,8 тис.грн.,  інші витрати – 33,5 тис.грн.