Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Випускникам ЗОШ №2 імені Іштвана Сечені вручили атестати (ФОТО)

0

Сьогодні, 27 червня, 22 випускників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені отримали атестати.

На урочистих заходах, окрім батьків, рідних і вчителів, були також присутні секретар Чопської міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Єва Сюч, представник ТОВ “Пакобо”.

Свято розпочалося з гімну, опісля чого з вітанням виступили директор школи Василь Мага і  класний керівник випускників Жужанна Кун. Також слова вдячності висловили представник батьківського комітету  і самі одинадцятикласники.

Після цього випускникам вручили атестати та грамоти за успіхи у навчанні. Крім того, двоє учениць, Клаудія Сабо та Біанка Сані, підтвердили свій бал та отримали срібні медалі. Також за високі досягнення у навчанні дівчата отримали грошову винагороду від Чопської міської ради.

“Сьогодні частина дітей залишає навчальний заклад і йде у доросле життя. Швидко пролетіли шкільні роки. Маленькими вас у цей навчальний заклад привели батьки і доручили вчителям початкових класів, які вклали у вас свою душу, навчили тримати ручку, навчили писати, читати, рахувати. Ви об’єдналися в один колектив, один клас, і пролетіли роки. І сьогодні ви отримали атестат зрілості – путівку у доросле життя. Нехай це життя, яке буде простиратися у майбутньому, завжди буде для вас легким. Пам’ятайте цю школу, пам’ятайте своїх вчителів, повертайтеся сюди, тому що це перший навчальний заклад, котрий дає вам путівку у доросле життя. Завжди йдіть упевнено до своєї поставленої мети. Від імені Чопського міського голови, усього депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас зі святом”, —  відзначив у своєму виступі секретар міської ради Михайло Чолавин.

До поздоровлень долучився і представник ТОВ “Пакобо”, який вручив грамоти та грошову винагороду двом учням, які досягли найбільших успіхів у навчанні.

Наостанок усі присутні переглянули відеоролик про учнів.