Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

До уваги депутатів міської ради!

0

Шановні депутати Чопської міської ради!

Відповідно до листа Національного агентства з питань запобігання корупції доводимо до вашого відома інформацію про можливість взяти участь в онлайн-курсах.

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.
Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», та сприяє опануванню базовими практичними інструментами для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.
На цей час курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» налічує понад 13000 слухачів, більше 40 % з яких отримали сертифікати про його успішне завершення.
Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі курсу постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу, та періодично звертаються з інформаційними листами до слухачів.
Для участі в ньому необхідно зайти на сайт «Прометеус»: www.prometheus.org.ua, на я кому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса:https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COl101+2017_T3/about або goo.gl/1MfYnT) та зареєструватися.