Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чому багатоквартирні будинки Чопа заливають стічні води (ФОТОФАКТ)

0

Упродовж останніх декількох років у місті проводиться капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення: вулиця Нефелейч, Московська, Головна, 2, Йосипа Бокшая, 5, Берег, 18, 82, Молодіжна 10, проспект Залізничників, 2, 2А, 2Б, В, Г, 3, 4, Прикордонників, 6, 7. Загалом повністю замінюються старі металеві труби на пластикові, встановлюються нові бетонні колодязі та люки. Проведення капітального ремонту допомагає уникнути підтоплення квартир, підвальних приміщень і прибудинкових територій стічними водами. Однак, незважаючи на усі виконані роботи, продовжують виникати неприємні ситуації.

Чи не щодня у місті працює гідродинамічна машина, яка прочищає забиті водостічні труби. Із мережі водовідведення багатоквартирних будинків працівники комунальних підприємств дістають зіжмаканий папір, жмути тканини, шкарпетки, спідню білизну, рушники, будівельний матеріал тощо.  Спускання таких речей і зумовлює постійне забивання каналізації, що спричинює витоки стічних вод у жилих квартирах, підвальних приміщеннях і на прибудинкових територіях.

Шановні мешканці! Саме від Вас перш за все залежить чистота й порядок у нашому місті, тому для уникнення аварійних ситуацій, які завдають збитки, просимо не викидати побутове сміття до каналізаційних мереж.