Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про повторний конкурсний відбір суб’єкту оціночної діяльності

0

У зв’язку з тим, що була подана лише одна пропозиція, Чопська міська рада інформує про повторне оголошення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності.

Відомості про об’єкти оцінки: Нерухоме майно алергологічного відділення загальною площею 1643.7 м(з якого основна будівля 1440.2 м2 топочна 113.0 м2, трансформатор 49.1 м2, насосна 41.4 м2).

Місцезнаходження об’єктів оцінки: Закарпатська область, Тячівський район, смт. Солотвино, вул. Зарічна  23 (Добролюбова).

Мета оцінки – визначення ринкової вартості об’єкту для встановлення орендної плати. Орендодавець зазначених об’єктів – Чопська міська рада.

Умови та вимоги до учасників конкурсу: найнижча ціна виконання робіт з оцінки майна.

Строки виконання робіт – не більше 10 календарних днів; досвід учасника конкурсу з оцінки подібного майна; наявність підтверджуючих документів.

Документи, що подаються для участі у конкурсі: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів  оціночної діяльності; копія установчого документа учасника; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності виданого Фондом державного майна України; копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювача.

Інформація про учасника (документ, який містить відомості про досвід учасника з оцінки подібного майна) конкурсної пропозиції подається в запечатаному конверті (повинна містити пропозицію щодо ціни виконання робіт та строки виконання робіт з оцінки майна у календарних днях). Конкурсна пропозиція та документи на участь у конкурсі подаються учасником протягом 14 календарних днів з моменту публікації оголошення до Чопської міської ради за адресою: 89502 м. Чоп вул. Берег, 2. тел.: (0312) 71-12-42.

Конкурс буде проведено 2 травня 2019 року о 9:00 год. за адресою 89502 м. Чоп, вул. Берег,2 (ІІ поверх, каб. № 3 ). Конкурсна комісія знаходиться за адресою: м. Чоп вул. Берег, 2.Тел.:(0312) 71-12-42.