Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про призначення і виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

0

З 1 квітня 2019 року запроваджено призначення і виплата  допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Допомога призначається  у розмірі 1700 гривень.

Призначення і виплата допомоги здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення Чопської міської ради за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги (за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника).

Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто  за умови пред’явлення паспорта, що посвідчує особу:

 – заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

 – посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);

 –  свідоцтва  про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Отримати більш детальну інформацію можна в УПСЗН Чопської міської ради за адресою м.Чоп, вул. Залізнична 1.