Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чопські школярі взяли участь у конкурсі „Захисники України: історія та сьогодення” (ФОТО)

0

Уже п’ятий рік поспіль у закладах загальної середньої освіти проводиться обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Уже хорошою традицією стала участь і чопських учнів у конкурсі. Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: “Вірш”, “Лист”, “Малюнок” та “Фоторобота”. Перше місце серед учасників ІІ етапу конкурсу у номінації “Вірш” посіла Анна Зубець, у номінації “Лист” – Ніколлет Кіш, у номінації “Малюнок”  –  Іоанна Кемень.

У суботу, 30 листопада, напередодні Дня збройних сил України, у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” підбито підсумки конкурсу та нагороджено переможців.  Участь у заході взяли учні, які посіли перші місця в усіх номінаціях у містах, ОТГ, вчителі, які їх підготували. Серед учасників свята були і чопські учні та вчителі.

Запрошено було на свято і  ветеранів війни та учасників бойових дій на Сході України, представників педагогічної громадськості та батьків. Представники вищевказаних категорій мали можливість виступити на сцені та виразити слова вдячності за участь у конкурсі, за щиру підтримку, виявлену у листах, віршах, малюнках та фото.

Привітала присутніх у залі Ольга Травіна, заступник голови обласної державної адміністрації, Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки ЗОДА. Вони оголосили переможців та нагородили їх подяками та грошовими преміями.

Після нагородження переможців вихованці ПАДІЮНу  порадували всіх у залі цікавими пісенними та танцювальними номерами.