Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Звіт про депутатську діяльність Плиски В.П. за 2019 рік

0

11 листопада 2015 року обрана депутатом Чопської міської ради VII скликання за результатами місцевих виборів по виборчому округу № 12.

12 листопада 2015 року рішенням № 5 другого засідання першої сесії Чопської міської ради затверджена на посаду заступника Чопського міського голови – керуючого справами. За своїми посадовими обов’язками, також відповідаю за роботу виконавчого комітету Чопської міської ради.

Моя депутатська діяльність тісно переплітається з посадовими обов’язками.

Також, з початку депутатської каденції являюсь членом постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики. У 2019 році було проведено 6 засідань комісії, на яких розглянуто 22 питання. По всіх розглянутих питаннях комісією прийнято певні рішення а також надано відповідні рекомендації, які були розглянуті на пленарних засіданнях ради.

Як депутат міської ради, приймала активну участь у роботі сесій міської ради.

За звітній період виконано роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Кн. Лаборця, проведено ямковий ремонт дорожнього покриття та здійснено заміну дверей у під’їздах багатоповерхових будинків, які розташовані в районі «за мостом».

Всі питання, з якими до мене звертаються мешканці, як до депутата і як до посадової особи, намагаюсь вирішувати в межах своїх повноважень.

Проводжу прийом громадян, розглядаю звернення, скарги та заяви наших мешканців.