Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Розпочинається акція «Залишайся вдома», яка дасть можливість літнім людям і людям із інвалідністю замовити продукти харчування та ліки

0

Шановні мешканці міста Чоп!

У зв’язку зі складною ситуацією, що відбувається в Україні та всьому світі, виникає необхідність допомоги один одному. Щоденні заклики залишатися вдома стають не просто проханням, а вимушеною дією! Розпорядженням Чопського міського голови від 24.03.2020 № 65 було створено координаційну раду щодо надання допомоги літнім людям, людям із інвалідністю, зокрема, в придбанні  та доставці ліків та продуктів харчування, до складу якої долучилися підприємці міста Чоп ФОП Бабинець Віктор Васильович, ФОП Калістратов Сергій Анатолійович та мережа аптечних закладів «Аптека 3і».

Підприємці міста Чоп не стоять осторонь проблем та виявили ініціативу створити гарячі лінії для замовлення продуктів харчування та ліків з безкоштовною доставкою до Ваших домівок!

Від 26.03.2020 року стартує акція «Залишайся вдома», яка дає можливість замовити продукти харчування за номером 0668942695.

Замовлення ліків за номером – (0312) 71-26-70.

Замовлення прийматимуться з 9.00-14.00 год. за київським часом.

Доставка відбуватиметься з 14.30 – 16.30 год. за київським часом.

При отриманні Вашого замовлення кур’єр надасть можливість провести розрахунок готівковим та безготівковим способом.

Tisztelt csapi lakosok!

Az Ukrajnában és a világban kialakult nehéz helyzet miatt szükségünk van egymásra  és egymás segítségére. A mindennapi felhívás az önkéntes otthoni karanténra ma már nem csak kéres, hanem utasítás! A csapi polgármester 2020 március 24-én kiadott 65. rendelete alapján létrehoztak egy koordinációs tanácsot, amely segítséget nyújt az idős valamint rokkant lakosoknak, többek közt a gyógyszerek és élelmiszerek beszerzésében a következő vállakozók hozzájárulásával: Kalisztrátov Szergej, Babinyec Viktor és a helyi Patika «ЗІ».

A csapi vállalkozók szívükön viselik a kialakult helyzet miatti problémákat,  ezáltal  létrehoztak egy segélynyújtási  telefonvonalat az élelmiszerek és gyógyszerek rendelésére, valamint ingyenes házhoz szállítás céljából.

2020. március 26 – tól indul a «Maradj otthon» akció, amely lehetőséget nyújt az említett rendelések felvételére az alabbi telefonszámokon:

Élelmiszer rendelés – 0668942695.

Gyógyszer rendelés – (0312) 71-26-70.

A rendelések felvétele 9:00-14:00 (kijevi idő szerint).

A rendelések házhoz  szállítása 14:30-16:30 (kijevi idő szerint).

Az elszámolás készpenzzel vagy kártyával helyben történik.

im578x383-prod_rubryka

tuetZhCDJ1M