Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Фактичні надходження та виконання міського бюджету станом на 22 грудня 2015 року

0

До загального фонду бюджету міста станом на 22 грудня поточного року надійшло податків, зборів (обов’язкових платежів) у сумі 19 344,2 тис.грн., виконання планових показників становить  99,7 відс.

Основним джерелом доходів міського бюджету є податок та збір на доходи фізичних осіб. Його питома вага у фактичних надходженнях загального фонду (без трансфертів) – 62,5 відс. За звітний період надійшло вищевказаного податку в сумі  12224,2 тис.грн., виконання плану складає 100,3 відс.

Наступним вагомим джерелом надходжень до бюджету міста є місцеві податки. Протягом звітного періоду 2015 року до міського бюджету надійшло місцевих податків у сумі 3 516,1 тис.грн., виконання планових показників становить 102,1 відс.

Надходження від акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за звітний період складає 3 357,5 тис.грн., виконання плану – 94,7 відс.

За звітний період 2015 року до міського бюджету надійшло екологічного податку в сумі 24,1 тис.грн., виконання плану становить 96,5 відс.

Обсяги надходжень плати за оренду майна, що у комунальній власності  у звітному періоді – 110,3 тис.грн., виконання плану складає 110,3 відс.

За вказаний період 2015 року до загального фонду бюджету міста надійшло субвенцій на загальну суму 21399,8 тис.грн., при плані 22 666,7 тис.грн.

Станом на 22 грудня 2015 року по загальному фонду міського бюджету профінансовано видатків (з врахуванням трансфертів з державного бюджету та реверсної дотації) – 33 703,6 тис.грн.

На оплату спожитих енергоносіїв за вказаний період спрямовано 1 305,2  тис.грн. (з яких за рахунок субвенції по ЗОШ використано 548,9 тис.грн.), на виплату заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетних установ міста спрямовано 15 660,9 тис.грн. (з яких за рахунок субвенції по ЗОШ використано 6 150,5 тис.грн.), на оплату продуктів харчування використано 579,0 тис.грн. (з яких за рахунок субвенції по ЗОШ використано – 392,3  тис.грн.).

Станом на звітну дату до державного бюджету перераховано реверсну дотацію у сумі 1 368,9тис.грн.

З міського бюджету по галузі соціального захисту населення по програмі «Турбота», за вказаний період   витрачено коштів в загальній сумі 177,0 тис.грн. Кошти спрямовано на виконання заходів програми, а саме – надання одноразової допомоги мало захищеним верстам населення, допомоги на поховання та інші виплати.

На фінансування галузі ЖКГ з міського бюджету по загальному фонду використано 1 451,0 тис.грн., з яких на  освітлення міста – 90,1 тис.грн., на вивіз твердих побутових відходів та прибирання міста – 795,7 тис.грн., на дотацію житлово – комунального господарства МКП ЖКГ «Тиса» – 230,0 тис.грн., гідродинамічне очищення каналізаційних мереж – 85,0, поточний ремонт каналізаційних мереж – 65,0 тис.грн, послуги авто – вишки -12,2 тис.грн. та видатки за споживання газу на вічний вогонь біля меморіалу у сумі 0,7 тис.грн.

На фінансування  центру соціальних служб для сім’ї , дітей і молоді з міського бюджету витрачено коштів у сумі 183,3 тис.грн.

Також, на утримання дітей в прийомній сім’ї за рахунок коштів субвенції з державного бюджету використано 127,1 тис.грн.

Станом на 22 грудня поточного року  по спеціальному фонду міського бюджету профінансовано видатків на суму 8 934,4 тис.грн., з яких:

- за рахунок розподілу залишку коштів екології профінансовано видатки за ліквідацію стихійних сміттєзвалищ по вулицях Чапаєва (біля міського кладовища), Головна, Молодіжна, Приозерна, пр. Залізничників та по інших вулицях міста у сумі 119,9 тис.грн.;

- за рахунок екологічних коштів профінансовано експертизу проекту по реконструкції споруди (будівлі) компресорної станції на КОС у сумі 2,7 тис.грн., проведено оплату за реконструкцію споруди компресорної станції на КОС в сумі 169,2 тис.грн.,  робочий проект, експертизу проекту,  виконані роботи по будівництву КНС по вул. Берегівській  у  суму 976,3 тис.грн., технагляд вказаного проекту та інженерно – вишукувальні роботи у сумі 55,5 тис.грн., оплачено РП  будівництво мереж водовідведення по вул. Берег, проїзд Миру , вул. Берегівська, пров. Берегівський, вул. Сечені, вул. Міксата, вул. Кошута у сумі 25,2 тис.грн. та на експертизу вказаного проекту використано 3,0 тис.грн., технагляд проекту – 12,4 тис. грн. та профінансовано роботи даного проекту у сумі 827,7 тис.грн., проведено оплату за капітальний ремонт напірного колектора КНС №1- КОС у сумі 1292,7 тис.грн.;

- за рахунок розподілу залишку коштів бюджету розвитку погашено кредиторську заборгованість міського бюджету 2014 року та профінансовані роботи, які передбачено  у міському бюджеті на 2015 рік по об’єктах, які виконувались по програмі соціально – економічного розвитку міста, а саме: 147, 5 тис. грн. за капітальний ремонт плоских дахів будинку 6,7а по пров. Прикордонників, вул. Миру буд.15, пр. Залізничників 1,2,3,4 (частково), 5,2 тис.грн. –технагляд за капітальний ремонт вказаних об’єктів,  4,5тис. грн. за інженерно – вишукування під будівництво модульної котельні та тепломереж приміщень будинку 39 по вул. Головна, 59,2 тис. грн.- РП на вищезазначене будівництво, 11,9 тис. грн. – РП на капітальний ремонт напірного колектора КНС – КОС (виконання тех. зйомки), 8,0 тис. грн. – РП на капітальний ремонт напірного колектора КНС – КОС (виконання інженерно – геологічних робіт) та роботи по вказаному проекту, 4,0 тис. грн. за технагляд на капітальний ремонт вул. Петефі (ІІ ділянка), 4,6 тис. грн. за РП на капітальний ремонт вул. Петефі та проведено оплату робочого проекту по капітальному ремонту внутрішніх мереж опалення по вул. Головній 39 та 43 – 2,7 тис.грн., профінансовано експертизу кошторисної документації по капітальному ремонту із заміною вікон та дверей ЗОШ І- ІІІ ст. №1 -1,3 тис.грн., оплачено технічний нагляд по капітальному ремонту із заміною вікон та дверей ЗОШ І- ІІІ ст. №1  -4,2 тис.грн. та на виконання вказаних робіт з бюджету використано 125,3 тис.грн.; оплачено придбання меблів на ЗОШ № 2 у сумі 60,0 тис.грн. закуплено баки для сміття на суму 146,5 тис.грн.,  придбані насоси для житлового фонду в сумі 23,3 тис.грн. та  загальнобудинковий  щит обліку на суму  14,8 тис.грн., оплачено роботи по капітальному  ремонту вуличного освітлення вул. Берег в сумі 183,1 тис.грн., проведено оплату за будівництво об’єктів благоустрою (зупинки) у сумі 155,4 тис.грн., закуплено холодильник, морозильну камеру, колонку підсилювача для ЗОШ міста, інтерактивний комплекс у сумі 70,0 тис.грн., придбано комп’ютерну техніку на суму 51,0 тис.грн., та металеві конструкції на суму 22,8 тис.грн.  , оплачено роботи по капітальному ремонту мереж опалення та теплопостачання по будинку  культури на 2,8 тис.грн., проведено оплату за експертизу РП на будівництво модульної котельні з мережами по вул. Головна, 39 у сумі 3,8 тис.грн, використано з бюджету міста на капітальний ремонт системи водовідведення по вул. Берег,18 та Миру, 2– 6,2 тис.грн. та технічний нагляд вказаного об’єкту – 2,4 тис.грн. , на капітальний ремонт вул. Перемоги (експертиза проекту)- 2,9 тис.грн., на виконання заходів програми підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики спрямовано 10,0 тис.грн.,

- за рахунок залишку коштів від надходжень податку з власників транспортних засобів, збору за  першу реєстрацію транспортного засобу на погашення кредиторської заборгованості 2014 року спрямовано 39, 9 тис. грн.;

- за рахунок коштів Іншої субвенції з обласного бюджету профінансовано капітальний ремонт із заміною вікон та дверей ЗОШ І- ІІІ ст. №1 -166,4 тис.грн.;

- за рахунок коштів вищевказаної субвенції профінансовано реконструкцію ДНЗ «Казка»- 1598,8 тис.грн. та оплачено експертизу будівництво котельні на альтернативному паливі у сумі 1,2 тис.грн. ;

- за рахунок сплати авансового внеску, по бюджету розвитку профінансовано видатки у сумі 15,4 тис.грн. на експертно – грошову оцінку земельної ділянки по вул. Туряниці 6г та Молодіжна 6 та вул. Вербова 3, Героїв Майдану 2а;

- за рахунок передачі коштів із загального до спеціального фонду профінансовано капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Берег в сумі 100,0 тис.грн., , профінансовано роботи по капітальному ремонт вул. Туряниці у сумі 92,7 тис.грн., профінансовано реконструкцію ДНЗ «Казка» у сумі 656,0 тис.грн., оплачено придбання металевих конструкцій для будинків на суму 25,4 тис. грн. та придбання насосів на 14,6 тис.грн., профінансовано ПКД на будівництво автономної котельні на альтернативному паливі в ДНЗ «Казка» у сумі 26,0 тис.грн., придбано травокосарки та газонокосарки на суму 50,0 тис.грн., проведено оплату по капітальному ремонту системи водовідведення по вул. Берег 18, Миру,2 на суму 187,0 тис.грн., оплачено тех.нагляд по реконструкції ДНЗ «Казка» у сумі 5,5 тис.грн., придбано оргтехніку на суму 30,0 тис.грн.;

- за кошти освітньої субвенції для шкіл міста придбано інтерактивний комплекс на суму 19,6 тис.грн. ;

- за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерорестичній  операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов,   придбано квартиру для сім’ї загиблого в зоні АТО Коваль О. на суму  675,4 тис.грн.;

- за рахунок розподілу залишку коштів від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва профінансовано проведення  нормативної грошової оцінки земель  міста у сумі 98,7 тис.грн.

За рахунок власних надходжень бюджетних установ міста за вказаний період поточного року на оплату продуктів харчування спрямовано 286,5 тис.грн. Проведено розрахунки за енергоносії, спожиті бюджетними установами у сумі 8,0 тис.грн., спрямовано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетних установ міста – 44,4 тис.грн., інші витрати – 72,9 тис.грн.

Також, отримано кошти субвенції з державного бюджету у сумі 42,3 тис. грн.  на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову   енергію, опалення та постачання гарячої води,     послуги з централізованого           водопостачання,          водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та   постачалися населенню          та/або іншим підприємствам.