Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями в нічний час на території Чопської міської територіальної громади»

0

Проект рішення розроблений згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308. Відповідно до пункту 441 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження щодо встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці відноситься до виключної компетенції органів місцевого самоврядування.

Проект рішення Чопської міської ради «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями в нічний час на території Чопської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти»/Проекти, режим доступу за посиланням  http://chop-rada.gov.ua/проєкти.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Вищезазначеним проектом рішення визначено встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території всієї Чопської міської територіальної громади у визначений час доби, а саме з 22.00 год. вечора до 07.00 год. ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

           Адреса: 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Берег, 2,

Телефон/Факс: 0312-71-12-42; email: chop@fd.carpathia.gov.ua

Відповідальна особа – Чебан Тетяна Василівна, начальник відділу економіки та інвестицій Чопської міської ради.