Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

День фізичної культури і спорту у Чопській ДЮСШ (ФОТО)

0

 Традиційно у вересні святкують День фізичної культури і спорту. Цього року він припав на 11 вересня. З цієї нагоди було проведено урочисту лінійку у Чопській ДЮСШ.

На стадіоні “Локомотив” зібралися всі вихованці Чопської ДЮСШ із своїми тренерами-викладачами: боксери, легкоатлети, гімнастки, футболісти.

Із святом всіх привітала Марія Лугова, представник управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, а також Сергій Мотринець, директор Чопської ДЮСШ. Вони наголосили, що головним напрямком роботи спортивної галузі громади є популяризація здорового способу життя.

Упродовж 2020/2021 навчального року наші спортсмени брали участь у різного роду змаганнях місцевого, обласного та всеукраїнського рівня, показавши на них хороші результати. Їх перемоги – це важка щоденна праця над собою, наполегливість і вклад їх спортивних наставників. Саме за ці заслуги кращих спортсменів та їх тренерів-викладачів було нагороджено Подяками та грошовими преміями, а саме:

Володимира Іваницького, тренера-викладача з боксу, та його вихованців Максима Суходольського, Андрія Ковача, Максима Міщишина, Максима Поповича, Михайла Федючку;

Камілу Крічфалушій, тренера-викладача з художньої гімнастики, та її вихованців Тетяну Лісничук, АннуМеліку;

Віктора Казаніна та Сергія Кустря, тренерів-викладчів із легкої атлетики, та їхніх вихованців Владислава Іллеша, Олексія Краєвого, Анастасію Трибунську.

Усі інші вихованці отримали солодощі.

Після урочистої лінійки відбувся футбольний турнір між командами Великої Доброні (u-9, u-8) та Чопської ДЮСШ.

Бажаємо нашим вихованцям і в новому навчальному році здобути ряд перемог.