Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Финєш Емма Михайлівна

0

ФинєшУдостоєна звання “Почесний громадянин міста Чоп” відповідно до рішення 7 сесії VIІI скликання від 31 серпня 2021 року № 36 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чоп» за особистий внесок у соціально-культурний розвиток міста Чоп, вагомий внесок у розвиток освіти в місті, активну громадську діяльність.

Финєш Емма Михайлівна народилася 6 листопада 1942 року в м. Хуст. Навчалася у Хустській середній школі № 2, яку закінчила у 1959 році.

Вступила на математичний факультет УжДУ, який закінчила у 1964 році. З 1963 року почала працювати вчителем математики у Чопській середній школі № 2. За час роботи зарекомендувала себе, як творчий, розумний та вдумливий педагог. Активно впроваджувала різні форми та методи для покращення організації навчально-виховного процесу на уроках математики, виконувала виховну та індивідуальну роботу з учнями, проводила додаткові заняття та консультації, розробляла різнорівневі завдання, відповідно до вимог  навчальної програми та критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Велику увагу приділяла роботі з обдарованими дітьми, готувала до участі в предметних олімпіадах, конкурсах.

З 1980р. по 1990 р. – працювала заступником директора з навчально-виховної роботи. Обіймаючи цю посаду, запам’яталася як сумлінний, здібний та ініціативний спеціаліст. Відповідально ставилася до виконання посадових обов’язків. Постійно здійснювала контроль за якістю навчально-виховного процесу, об’єктивністю оцінювання, результатів навчальних досягнень до вимог Державного стандарту.

Завдяки наполегливості працювала директором у Чопській ЗОШ № 2 з 1990р. по 1999 р. Працюючи в школі показала себе здібним адміністратором та організатором, висококваліфікованим педагогом, який швидко приймає рішення в складних ситуаціях.

Финєш Емма Михайлівна має педагогічний стаж понад 49 років.

Емма Михайлівна була депутатом Чопської міської та районної ради з 1985р. по 1994р. Завжди намагалася допомогти у вирішенні проблем у місті, переймалася його розвитком в різних сферах життєдіяльності та покращення добробуту мешканців міста.

Финєш Емма Михайлівна чесна, виважена, прямолінійна людина, користується повагою серед мешканців міста. Здобула неабиякий авторитет серед учнів і педагогічного колективу.