Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопських загальноосвітніх закладах пройшли заходи з попередження насильства і жорстокої поведінки серед підлітків

0

Цими днями в Чопських загальноосвітніх закладах, в рамках Всеукраїнської Акції «16 днів проти насильства», Чопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Управлінням праці та соціального захисту населення  проводяться  заходи з попередження насильства і жорстокої поведінки серед підлітків.

Спеціалісти проводять  бесіди з учнями,  інформують про види насильства у формі тренінгових вправ, доводять вимоги  чинного   законодавства  України у цій сфері,з метою формування відповідальної поведінки, толерантного ставлення один до одного.

За словами директора Чопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни ФЕДЧИК, жорстоке поведінка та насильство серед підлітків – проблема, яка є актуальною в кожному учнівському середовищі. “Часто  це трапляється у колі ровесників. Тому надзвичайно важливою є робота в навчальних закладах з метою формування попередження  жорстокості серед дітей. Вони повинні знати, які дії відносяться до насильницьких, яке покарання за цим наступає і якими можуть бути наслідки. Переконана  –  діти повинні знати, що в разі виникнення подібних ситуацій, завжди є люди, до яких можна звернутися за допомогою: батьки, родичі, вчителі, психологи, спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Завжди треба пам’ятати, що безвихідних ситуацій не буває”.