16 Травня, 2022 р., 10:18
Загалом, більше ніж 650 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.
13 Травня, 2022 р., 11:22
Число дітей-жертв не змінилося - 226. Зросла кількість поранених - 420. Вчора росіяни розстрілювали евакуаційні колони з дітьми.
12 Травня, 2022 р., 11:45
Станом на ранок 12 травня 2022 року за офіційними даними загинуло 226 дітей, поранено 417 дітей.
11 Травня, 2022 р., 09:27
Борщівник Сосновського (Heracleum sosnowskyi Manden.) - багаторічна рослина з родини селерових, злісний бур'ян. Через високий зріст і велику надземну масу цю дворічну рослину і зараз називають Геракловою травою.  Ця небезпечна рослина не відноситься до природних видів рослин Сколівщини, але вона легко «мігрує» в екосистеми і сьогодні вже реєструється у всіх населених пунктах обабіч доріг, річок, лісів.  Крім шкоди для довкілля, ця рослина має надзвичайно небезпечний вплив на здоров’я людини, оскільки борщівник – це отруйна рослина.