Закарпатська обласна служба зайнятості запрошує взяти участь у заходах

Дата: 11.11.2021 10:25

Закарпатська обласна служба зайнятості щоденно працює над вдосконаленням та наданням якісних послуг своїм клієнтам. Для цього фахівцями щотижня розробляються та проводяться різноманітні заходи, спрямовані на надання інформаційно-консультативних послуг та підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці.

До прикладу, 12 листопада у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбудеться Засідання клубу жінок, учасниці якого матимуть змогу обговорити питання гендерної дискримінації при працевлаштуванні, ознайомитись з методами та прийомами самопрезентації, спрямованими на підвищення конкурентоздатності на ринку праці.

Дізнатися про всі заходи Закарпатської служби зайнятості, які цього тижня будуть проведені базовими центрами зайнятості та філіями ОЦЗ можна за посиланням

Заходи заплановані до проведення Закарпатською обласною службою зайнятості з 8 по 12 листопада 2021 року

Закарпатський обласний центр зайнятості