Антикризова діяльність закладів HoReCa на засадах сталості у постковідний період

Дата: 16.11.2021 11:44

Установа "Агенція регіонального розвитку Закарпатської області" запрошує долучитися до заходу, який стартує від 17 листопада 2021 року онлайн курс "Академія готельного господарства” на тему: "Антикризова діяльність закладів HoReCa на засадах сталості у постковідний період". Цей онлайн курс реалізовуватиметься у рамках проєкту "Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах" Установою "Агенція регіонального розвитку Закарпатської області" за рахунок коштів, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір у 2017-2018 рр.

Цей онлайн курс буде цікавий та корисний для учасників закладів готельно-ресторанного господарства, представників освітніх закладів, студентів відповідного профільного спрямування та інших бажаючих. Тривалість курсу не більше 4 тижнів відповідно до 6 тем модулів. Орієнтовний перелік тем модулів:

1. Сталий туризм.
2. Стратегія роботи роботи закладів HoReCa
3. Розробка інноваційних продуктів та послуг у постковідний період для закладів HoReCa цільового регіону.
4. Сервісна діяльність закладів.
5. Антикризовий менеджмент.
6. Тренди та кращі практики у роботі закладів HoReCa.

Учасники, які успішно завершають онлайн курс отримують електронні сертифікати. Участь у навчанні безкоштовна за попередньої реєстрації за лінком: https://forms.gle/hegzHuEHw4HZ1M2j7. Курс лекцій складається з відеороликів, презентацій в PowerPoint, тестових завдань та буде проведено через онлайн платформу Google Classroom.