Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області

Дата: 29.11.2021 15:30

Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорологі ївнаслідок посилення північного циклону та проходження фронтальних розділів, ввечері 30-го листопада та вночі 1-го грудня, на більшій частині території Закарпатської області очікується значний мокрий сніг та сніг.

Вночі та вранці 1-го грудня посилення південно-західного вітру до 15-20, на високогір´ї 25-30 м/с.

Зниження температури повітря вночі до 0-5°, на високогір´ї до 9° морозу. На дорогах ожеледиця, в горах місцями хуртовини, налипання мокрого снігу, туман.

Погіршення видимості в опадах 2-4, подекуди 1-2 км, в значному снігу та тумані 100-500 м.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць (І рівень небезпечності, жовтий).