На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

Дата: 03.12.2021 12:51

Протягом січня-листопада 2021 року у Закарпатській області послуги державної служби зайнятості отримували 916 безробітних осіб з інвалідністю.

За цей період працевлаштовано за сприянням державної служби зайнятості 206 осіб з інвалідністю, з яких 6 осіб - до надання статусу безробітного. До робіт тимчасового характеру залучено 26 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-листопаді 2021 року проходила 41 особа з інвалідністю, з них 38 осіб були працевлаштовані.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти центрів зайнятості здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги з початку року отримали 876 безробітних з інвалідністю.

Станом на 1 грудня 2021 року статус безробітного мали 254 особи з інвалідністю, з них 236 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) становила 65 одиниць.

Закарпатський обласний центр зайнятості