1300 безробітних пройшли професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості з початку року

Дата: 14.12.2021 09:26

Кількість роботодавців, які звертаються до служби зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансій, зростає щороку. У січні-листопаді 2021 року роботодавці області проінформували центри зайнятості про наявність 12,3 тис. вакансій. І служба завжди гарантує їм якісний та оперативний підбір потрібних працівників.

Ще одна затребувана послуга — професійне навчання безробітних на конкретне робоче місце. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, упродовж січня-листопада 2021 року за направленням обласної служби зайнятості 1,3 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, 973 безробітних стажувалися на вакантних місцях за 185 професіями - це адміністратор, бармен, бухгалтер, водій автотранспортних засобів, верстатник деревообробних верстатів, кухар, офіціант, пекар, продавець-консультант, швачка та інші.

Як працює професійне навчання на замовлення роботодавця?

Роботодавець має можливість подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне навчання безробітних за професіями, потрібними саме для його підприємства; брати безпосередню участь у визначенні змісту навчання, погодженні робочих навчальних планів і навчальних програм; надати робоче місце на своєму підприємстві для проходження виробничого навчання, практики та стажування безробітних.

Закарпатський обласний центр зайнятості