Гідрологічне штормове попередження

Дата: 05.01.2022 09:01

Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології вночі 5 січня в центральній та східній частині Закарпатської області пройшли сильні та дуже сильні дощі 30 - 60мм. В верхів’ях річок відбувались підвищення рівнів води на 0.5 - 1.0 м. Станом на 5 годину ранку інтенсивність опадів зменшилась, у верхів’ях пройшли максимальні рівні, відмічається їх зниження.

Протягом дня паводкова хвиля буде просуватись в нижні течії приток та по Тисі з підвищенням рівнів води над поточними на 0.5 - 1.0м, вихід води на заплаву р.Тиса - м.Тячів, м. Хуст, р.Ріка- -м.Хуст, р.Тересва - с.Нересниця, р.Боржава - с.В.Ремети, утримання води на заплаві р.Латориця - м. Мукачево.