Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Закарпатській області

Дата: 05.01.2022 11:07

Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології ввечері 5 та протягом 6 січня переважно у гірських районах Закарпатській області очікуються значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, вдень 6-го з переходом в мокрий сніг та сніг. В горах налипання мокрого снігу, на перевалах снігові замети. Вночі 7 січня зниження температури до 3-8° морозу, в горах подекуди до 10° морозу. На дорогах більшої частини області ожеледиця. Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та порушення енергозабезпечення населених пунктів (І рівень небезпечності, жовтий).