Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Закарпатській області

Дата: 19.01.2022 10:02

Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології вдень та ввечері 20-го січня на більшій частині території Закарпатської області та м. Ужгороду очікуються значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу. У горах пориви вітру до 17-22 м/с, хуртовини, ожеледь. У низинній частині налипання мокрого снігу. Протягом доби 20-го січня на дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть порушувати: роботу комунальних служб, будівельної галузі, електроенергетики та рух транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, в гірських районах області ускладнювати роботу туристичнорекреаційної галузі (І рівень небезпечності, жовтий).