Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Закарпатській області

Дата: 07.02.2022 10:39

Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології вночі та протягом першої половини дня 7 лютого в гірській частині території Закарпатської області очікується значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу. На гірських ділянках доріг збережеться ожеледиця. На високогір'ї посилення вітру до 17-22 м/с, хуртовини та складні відкладення ожеледі і паморозі.
Такі погодні умови можуть порушувати: роботу комунальних служб, електроенергетики, зв'язку та рух транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, ускладнювати роботу туристично-рекреаційної галузі (І рівень небезпечності, жовтий).