Дуальна форма навчання передбачає обов’язкове працевлаштування

Дата: 18.02.2022 09:34

Реагуючи на сучасні виклики на ринку праці, служба зайнятості Закарпаття долучилась до впровадження дуальної форми навчання безробітних у професійній підготовці. Ця форма навчання базується на поєднанні в навчальному процесі професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, що дає можливість слухачам швидше адаптуватись до робочого місця, опанувати основні функції та обов’язки, а роботодавцям отримати кваліфікованого робітника, якого він потребує.

Виробниче навчання та практика здійснюються в умовах виробництва, з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу роботодавця, а сам роботодавець має можливість активно долучитись до складання плану навчання.

Наразі навчання за дуальною формою проходять п’ятеро безробітних із Закарпаття, які опановують професії продавця непродовольчих товарів, кухаря та покоївки. Навчання здійснюється дистанційно в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Важливо, що дуальна форма навчання передбачає обов’язкове працевлаштування. Тож після завершення повного курсу безробітні будуть працевлаштовані до тих роботодавців, які замовили таке навчання.

Більш ширшу інформацію щодо проходження та напрямків навчання за дуальною формою можна дізнатися у найближчому центрі зайнятості.

Закарпатський обласний центр зайнятості