Гідрологічне штормове попередження

Дата: 18.02.2022 09:36

Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 17-18 лютого на р.Боржава-с.В.Ремети продовжиться підвищення рівнів води (на 20 год 498 см) на 1.0-1.3 м, вихід води на заплаву, з підтопленням автодороги В.Ком'яти-Шаланки, сільгоспугідь сіл Кам'янське, Заріччя, Сільце, В.Комяти, М.Ком'яти, с.Боржавське, с.Лукове, с.Білки, с.Хмельник, можливий початковий перелив автодороги Мукачево-Рогати в районі с.Вільхівка (рівень небезпеки помаранчевий).

Очікуваний максимальний рівень р.Уж - м.Ужгород, вночі, з 17 на 18 лютого 40-70 см, над нулем поста (рівень води на 20 год. 17.02 18 см), початковий вихід води на заплаву міждамбового простору (рівень небезпеки жовтий).