Герої України – поіменно

Дата: 02.03.2022 08:46

Наші Герої України

????????Герус Андрій Андрійович, старший лейтенант. Збив ворожий Іл-76 над Кропивницьким, не допустив висадку російського десанту.

????????Красильников Дмитро Сергійович, командир оперативно-тактичного угруповання «Північ». Дві доби відбивався від безперервного штурму, рятуючи людей і техніку. Не пустив ворога на Харків з Луганської області.

????????Круглов Андрій Миколайович, підполковник. Вивів підрозділ ЗРК «Бук» з-під ударів ворога й особисто знищив два російські гелікоптери та один літак.

????????Мостовий Олександр Володимирович, полковник. Під Васильковом збив російський Іл-76, а також два гелікоптери Мі-24, чим не допустив висадку десанту з озброєнням.

????????Содоль Юрій Іванович, генерал-лейтенант. У боях за Волноваху вивів людей з-під удару ворога та організував успішний контрнаступ. Обороняє Маріуполь.

????????Хорошун Едуард Миколайович, полковник медичної служби. Особисто організував оборону військово-медичного центру в оточенні та проводив евакуацію поранених.

Нагородженні посмертно:

????????Вагоровський Едуард Миколайович, підполковник. Загинув, виводячи авіацію з-під ракетного удару. Дав можливість іншим піднятися в повітря.

????????Коломієць Дмитро Валерійович, майор. Був збитий літаком ворога, відволікаючи на себе вогонь ворожої авіації, щоб рятувати побратимів.

????????Матуляк Геннадій Васильович, підполковник. Знищив скупчення техніки ворога під Гостомелем.

????????Мовчан Віталій Анатолійович, лейтенант. У протиповітряному бою знищив два літальні апарати ворога.

????????Оксанченко Олександр Якович, полковник. Загинув у повітряному бою, відволікаючи на себе ворожу авіацію.

????????Радіонов В?ячеслав Денисович, старший лейтенант, Київщина. Допоміг повному складу літаків бригади піднятися у Василькові та врятуватися від ракетного удару.

Слава нашим героям!

#герої