Про все підозріле телефонувати на 102 – просить начальник ГУ Нацполіції у Закарпатській області Ярослав Колесник

Дата: 02.03.2022 14:49

Якщо бачите щось підозріле – негайно телефонуйте на 102.

На цьому сьогодні, 2 березня, на брифінгу в обласній військовій адміністрації наголосив начальник ГУ Нацполіції у Закарпатській області Ярослав Колесник.

«Важливо, щоб усі – і місцеві, і приїжджі, якщо бачать щось підозріле – одразу повідомляли на 102. Не друзям, не в соцмережі чи месенджери, а на 102. Нарядів у нас стільки, що реагування буде миттєвим. Робота з усіма іншими структурами правоохоронців, територіальною обороною чітко налагоджена», повідомив Ярослав Васильович.

Розповів, що на Закарпатті затримали кількох осіб, вони вже в ізоляторі тимчасового тримання.