Контролери АТ «Закарпатгаз» тимчасово припинили обхід осель для перевірок показників лічильників

Дата: 02.03.2022 15:25

Адміністрація підприємства зазначає, що це стосується і побутових, і непобутових споживачів.

Єдиний виняток – особисте звернення споживача. Але таким людям наголошують: працівники «Закарпатгазу» повинні бути в формі та обов’язково мати службове посвідчення.

Якщо до вас прийшла особа, яка представляється працівником АТ «Закарпатгаз» (контролером, аварійником тощо), але не пред’являє посвідчення, або ж якщо ви помітили підозрілих осіб поблизу об’єктів газопостачання (газопроводи, ШГРП, ГРП), негайно повідомляйте за тел: 104 та 102.