В області запрацював цілодобовий кол-центр щодо заповнення документів для пропуску гуманітарної допомоги

Дата: 04.03.2022 08:42

На брифінгу заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський повідомив про новий механізм пропуску гуманітарної допомоги через кордон.

Днями Уряд спростив процедуру переміщення вантажів. Як зауважив заступник очільника краю, представникам благодійних, релігійних, волонтерських організацій, котрі здебільшого є отримувачами, вже пояснили особливості процедури.

«Сьогодні запрацював кол-центр щодо заповнення товаросупровідних документів або декларації про доставку вантажів. До роботи долучаться й перекладачі, щоб охочі відправити допомогу з-за кордону також могли отримати потрібні консультації», — наголосив Петро Добромільський.

Номери телефонів кол-центру (цілодобово):

E-mail: zakarpat.help@gmail.com