Ситуація в Україні станом на ранок 7 березня

Дата: 07.03.2022 10:18

- Маріуполь і Волноваха залишаються в облозі, тривають бої.

- У Кіровоградській та Волинській областях спокійно, без тривог.

- У Херсоні ніч минула спокійно, область – у тимчасовій окупації. Багато сіл без світла, газу, води, без їжі та медикаментів. Потрібен зелений коридор.

- У Житомирській області з вечора під обстріли потрапила північна частина. Зазнала руйнувань цивільна інфраструктура у містах Овруч, Малин, Коростень, с. В'язівка Коростенського району. Авіаудари задавались по приватних будинках, будівлі Центру зайнятості, одна із ракет розірвалась поряд зі школою.

- У Запорізькій області поблизу населених пунктів Гуляйполе, Оріхів та на напрямку Василівка-Балабіно особовий склад ЗСУ веде оборонну операцію. Пологи, Василівка, Токмак – тимчасово окуповані. АЕС залишається під контролем російського агресора.

- На Рівненщині спокійно, на Вінниччині ніч була відносно спокійною, але з 5:30 – повітряні тривоги.

- У Хмельницькій області оголошувались повітряні тривоги. На Старокостянтинівському аеродромі після учорашніх ударів троє людей поранені, один загиблий.

- У Черкасах та на Львівщині ніч минула спокійно.

- У Чернігові тричі за ніч оголошувалися повітряні тривоги. Вночі російська армія хаотично обстрілювала житлові квартали Чернігова, центр міста. Агресор поцілив у школу, житлові будинки, частина міста перебуває без електрики. Тривають бої на підступах до Чернігова, а також в області.

- На Сумщині ніч минула без авіаударів. Складною залишається ситуація в Охтирці, Тростянці. На територію області заходить велика кількість російських військ.

- Нічні повітряні тривоги оголошувались у Полтаві, Лубнах та Пирятині.

- У Чернівцях та Івано-Франківську було спокійно.

- У Луганській області ніч пройшла спокійно, зранку ворог обстрілює Сєвєродонецьк з важкої артилерії. Попасна вже дві доби перебуває під масованими обстрілами. Вчора був відправлений евакуаційний потяг з більш як 2000 людьми.

- На Донеччині Маріуполь і Волноваха — в облозі. Тривають бої. У Краматорську вчора пізно ввечері оголошувалась повітряна тривога. В область направляють гуманітарні вантажі, вже отримали допомогу із Дніпра, Черкас, Львова. Потрібен зелений коридор.

- У Тернополі було тихо, в Одесі також ніч минула спокійно.

- Миколаїв російські війська обстріляли із "Градів". В інших районах Миколаївської області ніч була відносно спокійною.

- На Дніпропетровщині оголошувались три повітряні тривоги за ніч, але зараз спокійно.

- У Харкові всю ніч тривали атаки з повітря на житлові будинки в різних районах міста.

- На Київщині бої на напрямку Макарів – Ірпінь – Гостомель. Постійно оголошуються тривоги авіаудару. У с. Бишів Фастівського району - авіаудар.

- На Закарпатті ніч минула тихо.