Основне з брифінгу голови Закарпатської ОВА

Дата: 14.03.2022 16:46

Протягом п’яти годин на Закарпатті, у великих містах та майже по всій Україні тривала повітряна тривога. В нашій області ніч минула спокійно. Про це на брифінгу повідомив голова ОВА Віктор Микита.

За його словами, регіон продовжує отримувати запити щодо надання притулку громадянам, які приїжджають із «гарячих точок».

«Наше головне завдання – тримати стабільність, забезпечити кожного, хто прибуває, проживанням та харчуванням. Також постійно проводимо перемовини з іноземними партнерами щодо виїзду переміщених осіб за кордон, перевіряємо, куди вони їдуть та в яких умовах перебуватимуть там», – підкреслив очільник краю.

Як зауважив Віктор Микита, Закарпаття – один із регіонів, який відправляє чи не найбільші партії гуманітарної допомоги в центральну та східну частини України.