Генштаб ЗСУ про оперативну ситуацію на ранок 16 березня Генштаб

Дата: 16.03.2022 09:00

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 06.00 16.03.2022 щодо #російського_вторгнення / ???????? Operational information on 06.00, 16.03.2022 regarding the #russian_invasion (ENGLISH below)

Відео | Video https://www.youtube.com/watch?v=2fZQvBdfdfk

Розпочалася двадцять перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Стан, положення та характер дій сил оборони суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали. Збройним Силам України вдалось завдати нищівних ударів по угрупованнях військ окупантів на тимчасово зайнятих територіях України та, на окремих напрямках, перейти у контрнаступ.

За підсумками попередньої доби, за рахунок дій протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України, було знищено три літаки (два з них Су-34). Крім того - збито один вертоліт, три БПЛА оперативно-тактичного рівня та дві крилаті ракети. Додаткова інформація зараз уточнюється.

Авіація Повітряних Сил продовжувала завдавати ракетно-бомбових ударів по наземних цілях. Було здійснено дев’ять авіанальотів на колони техніки та скупчення військ окупантів.

Окупаційні війська продовжують нанесення ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі та густонаселених районах українських міст.

Противник продовжує нести втрати на відступає на окремих напрямках. Основні зусилля окупантів зосереджуються на закріпленні та утриманні раніше зайнятих рубежів та районів оборони.

Запам'ятайте, наша сила - в правді! Разом переможемо! Слава Україні!