У Дії знову доступні документи – держреєстри відновили роботу в безпечних місцях

Дата: 16.03.2022 12:43

Мінцифра: Цифрові паспорти знову доступні в Дії

Якщо у вас зникли із застосунку закордонний паспорт чи ID-картка, то відсьогодні вони знову доступні в Дії.

Нагадаємо, що від початку російського вторгнення до України служби нацбезпеки відключили усі держреєстри, щоб захистити дані українців. Деякі з них вже відновили свою роботу в безпечному місці.

Невдовзі в Дії підтягнуться інші ваші цифрові документи. Про це повідомимо в наших соцмережах.

Нагадаємо, що Дія не зберігає персональні дані, а лише підтягує їх із держреєстрів, які надійно захищені.

Продовжуємо долати ворога на цифровому фронті, щоб якомога швидше повернутися до звичного життя ????????