Дата: 22.03.2022 14:07

Центр протидії дезінформації повідомляє, що дійсно ЗНО, ДПА, єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) у 2022 році скасовані! Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«Таке рішення є непростим,  але необхідним! Адже наше головне завдання - знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період сьогодні, ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити», - підкреслив Міністр.

Сергій Шкарлет зазначив, що скасування ЗНО необхідне для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні навіть у такий скрутний для нашої країни та суспільства час.

Більшість студентів завершатиме навчальний рік дистанційно. Тимчасово переміщені особи (школярі) мають завершити навчальний рік у тій школі, до якої належать за тимчасовим місцем перебування. Навчання відбувається дистанційно в додатку для відеоконференцій Zoom.

Боремо ворога та #інфотерор разом!