У Дії можна подати заявку про пошкоджене через війну майно

Дата: 30.03.2022 12:46

Подати заявку про пошкоджене майно під час війни відтепер можна в застосунку Дія.

Через російське вторгнення до України тисячі громадян у різних містах країни залишилися без домівок. Держава допоможе їх відбудувати. Тепер у Дії можна повідомити про пошкоджене чи знищене майно. Це допоможе оцінити збитки, щоб після перемоги їх відшкодувати.

Хто може подати заявку?

Послугою можуть скористатися тільки громадяни України, у яких від початку війни 24 лютого було пошкоджено:

- Приватні будинки (садибні, дачні та садові).

- Квартири.

- Інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).

Як подати заявку на пошкоджене майно в Дії?

?Оновіть застосунок

?У розділі Послуги оберіть Повідомлення про пошкоджене майно.

?Заповніть форму, вказавши необхідну інформацію (ПІБ, РНОКПП, контактні дані та інформація про об’єкт, що було пошкоджено).

Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом.

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу ефективного регулювання BRDO.