Послугами Закарпатської служби зайнятості з початку дії воєнного стану скористалися більше 7 тисяч громадян

Дата: 19.04.2022 14:40

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам. Так, за період з 24.02.2022 по 18.04.2022 до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 2122 осіб, серед яких 852 - жителі інших областей України, де ведуться активні бойові дії. Всього скористались послугами обласної служби зайнятості 7019 осіб.

За вказаний період за сприяння центрів зайнятості області працевлаштовано 687 осіб. Серед них 52 особи, які приїхали на Закарпаття з областей України, де ведуться активні бойові дії.

Закарпатський обласний центр зайнятості