Увага! Нерест риби!

Дата: 28.04.2022 17:21

Відповідно до наказу № 140 Управління державного агентства рибного господарства у Закарпатській області від 24.03.2023 року у краї заборонено лов (добування) риби та інших водних біоресурсів:

- в річках, притоках і озерах з 11 квітня  по 30 травня 2022 року;

- на водосховищах  з 11 квітня по 20 червня 2022 року.

На цей період дозволено здійснювати любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з однією приманкою з берега:

- на р. Тиса від прикордонного знаку №361 в місті Чоп вверх  по течії до с. Кваси Рахівського району;

- на р. Латориця від державного кордону Україна – Словацька Республіка вверх  по течії до автомобільного мосту в м. Свалява;

- на замкнених водних об’єктах (озерах, ставках), водосховищах і староріччях (старицях).

Разом із тим відповідно до розпорядження Чопського міського голови від 27.04.2022 року №85 “Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період  весняно- літнього нересту риби” визначено ділянку водойм із відповідним обмеженням: водний об’єкт (ставок) Мукачівське шосе, м. Чоп.