Станом на ранок 4 травня більше ніж 627 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії рф

Дата: 04.05.2022 14:19

За офіційними даними кількість жертв-дітей за добу не змінилася - 220. Зросла кількість поранених - понад 407.

Внаслідок артилерійського обстрілу окупантами смт. Високопілля Херсонської області та влучання двох снарядів у житловий будинок отримала тяжкі поранення 6-річна дівчинка.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 139, Київській - 115, Харківській - 95, Чернігівській - 68, Херсонській - 46, Миколаївській - 43, Луганській - 37, Запорізькій - 27, Сумській - 17, у м.Києві - 16, Житомирській - 15.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.