В Україні загинуло 227 та постраждало 421 дитина

Дата: 16.05.2022 10:18

Загалом, більше ніж 650 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

14 травня внаслідок обстрілу ворогом с. Леб’яже Чугуївського району Харківської області отримав поранення 15-річний хлопчик.

8 березня у результаті авіаудару військами рф по м. Маріуполю загинула 15-річна дівчина. А 18 березня через обстріл окупантами міста - 16-річний підліток.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 140, Київській - 116, Харківській - 100, Чернігівській - 68, Херсонській - 48, Луганській - 45, Миколаївській - 44, Запорізькій - 28, Сумській - 17, у м.Києві - 16, Житомирській - 15.

Через бомбардування та обстріли збройними силами рф українських міст та сіл пошкоджено 1748 закладів освіти. При цьому 144 з них зруйновано повністю.