Послугами Закарпатської служби зайнятості з початку дії воєнного стану скористалися понад 9 тисяч громадян

Дата: 17.05.2022 12:32

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам. Так, за період з 24.02.2022 по 16.05.2022 до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 4,2 тисяч осіб, серед яких 1,8 тисяч - жителі інших областей України, де ведуться активні бойові дії. Всього скористались послугами обласної служби зайнятості 9107 осіб.

За вказаний період за сприяння центрів зайнятості області працевлаштовано 1332 осіб. Серед них 116 осіб, які приїхали на Закарпаття з областей України, де ведуться активні бойові дії.

Крім цього, Закарпатський центр зайнятості розпочав розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Станом на сьогодні 29 роботодавцям надано компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 56 внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Закарпатський обласний центр зайнятості