Внаслідок війни рф в Україні постраждали більше 679 дітей

Дата: 27.05.2022 11:40

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 241 дитина загинула та понад 438 поранено.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 151, Київській - 116, Харківській - 108, Чернігівській - 68, Луганській - 50, Херсонській - 49, Миколаївській - 45, Запорізькій - 28, Сумській - 17, у м. Києві - 16, Житомирській - 15.

26 травня окупанти вкотре обстріляли м. Харків з артилерії. Загинуло 8 мирних мешканців. Серед постраждалих родина: 5-місячний хлопчик з батьком загинули, а мати в лікарні. Поранено 17 людей, в їх числі 9-річна дівчинка.

25 травня внаслідок обстрілу ворогом смт. Борівське Сєвєродонецького району Луганської області отримав поранення 15-річний хлопець.