58 роботодавців області отримають компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Дата: 30.05.2022 14:30

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, у ході реалізації урядової програми працевлаштування вимушених переселенців. Станом на 26 травня 2022 року 58 роботодавців отримали позитивне рішення Закарпатського обласного центру зайнятості на працевлаштування 128 внутрішньо переміщених осіб.

Тож ОЦЗ закликає працедавців звертатися до центрів зайнятості, або ж подавати документи через «Портал «Дія».

Необхідні умови: роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску; розмір заробітної плати працівника не може бути нижчим за розмір мінімальної; роботодавець має податкову звітність за IV квартал 2021 р. або річну звітність за 2021 рік.

Компенсація надається роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

Отримати додаткову інформацію можна зателефонувавши на гарячу лінію ОЦЗ 095 426 11 58, або доєднавшись до телеграм каналу Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.

Закарпатський обласний центр зайнятості