Управління Держпраці в Закарпатській області розпочало проведення інформаційної кампанії “Україна працює!”

Дата: 02.06.2022 10:44

За інформацією Управління Держпраці в Закарпатській області, з метою забезпечення виконання покладених завдань на Управління, в частині надання консультативної підтримки суб’єктам господарської діяльності всіх форм власності, проводиться інформаційна кампанія “Україна працює!” з використанням рекомендацій щодо практичного впровадження програми, розробленої за сприянням проєкту ЄС-МОП (Міжнародної організації праці) “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”.

Управління Держпраці в Закарпатській області також продовжує надавати консультативну підтримку релокованим підприємств, які перемістили своє виробництво із зони бойових дій на територію Закарпатської області. Відтак, усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю у Закарпатській області, зможуть отримати консультації, зокрема з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо.

Контакти Управління Держпраці в Закарпатській області:

88000 м.Ужгород, вул. Минайська, 16 (4 поверх);

телефони