Більше ніж 721 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф

Дата: 02.06.2022 11:29

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 261 дитина загинула та понад 460 поранено.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 184, Київській - 116, Харківській - 112, Чернігівській - 68, Луганській - 52, Херсонській - 52, Миколаївській - 47, Запорізькій - 29, Сумській - 17, у м. Києві - 16, Житомирській - 15.

Через постійні бомбардування та обстріли збройними силами рф українських міст та сіл пошкоджено 1938 закладів освіти. При цьому 182 з них зруйновано повністю.