Пенсійний фонд планує додати пенсійне посвідчення у «Дію»

Дата: 17.06.2022 08:58

За бажанням особи, якій виготовлено пенсійне посвідчення або платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням, може додатково формуватися відображення в електронній формі інформації, що міститься в пенсійному посвідченні.

Електронне відображення пенсійного посвідчення формуватиметься за допомогою мобільного додатка Портал Дія та матиме однакову з пенсійним посвідченням юридичну силу та строк дії.

Формуватися електронне посвідчення буде:

• разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом, штрих-кодом, цифровим кодом тощо), який забезпечує передачу інформацію з реєстрів;
  • автоматично за наявності в реєстрі відомостей, у тому числі відцифрованого образу обличчя особи;
  • якщо документ, що підтверджує призначення особі пенсії, є дійсним та строк його дії не закінчився.

Для формування та використання електронного відображення пенсійного посвідчення необхідно встановити мобільний додаток Порталу Дія на електронний пристрій, критерії якого підтримують використання такого додатка, та пройти електронну ідентифікацію.

Електронне відображення пенсійного посвідчення використовується особою без додаткового пред’явлення пенсійного посвідчення у паперовій формі, електронного пенсійного посвідчення або платіжної картки.