84 роботодавці області отримають компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Дата: 23.06.2022 08:49

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Станом на 22 червня 2022 року 84 роботодавці отримали позитивне рішення Закарпатського обласного центру зайнятості на працевлаштування понад 190 внутрішньо переміщених осіб.

Тож ОЦЗ закликає працедавців звертатися до центрів зайнятості, або ж подавати документи через «Портал «Дія».

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Закарпатського ОЦЗ, тел. 031-2-64-98-31.

Гаряча лінія для роботодавців 095-426-11-58. Наш Телеграм-канал - Державна служба зайнятості https://web.telegram.org/z/#-1446709109.

Закарпатський обласний центр зайнятості